Kategorie
Bez kategorii

Przesłuchania CEA uczniów klas wiolonczeli i kontrabasu szkół muzycznych regionu łódzkiego

Harmonogram Przesłuchań CEA uczniów klas wiolonczeli i kontrabasu szkół muzycznych regionu łódzkiego

 

Miejska Szkoła Muzyczna I st. w Gostyninie
9. 00 – Emilia Broda – wiolonczela, kl. V c.6 l
9. 15 – Bartosz Smykowski – kontrabas, kl. IV c. 6 l

 

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. I. J. Paderewskiego w Piotrkowie Trybunalskim
9.30 –  Leszek Heinzel – kontrabas, kl. IV c.6 l
9.45 –  Patrycja Suska – wiolonczela, kl. III c. 4 l

 

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. H. Wieniawskiego w Łodzi
10.00 –  Zofia Wlazło – wiolonczela, kl. V c. c 6 l

 

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Łodzi im. A. Tansmana
10.15 – Mateusz Muszyński – kontrabas, kl. II c. 4 l

10.30 – Eliza Podsiadła – wiolonczela, kl. III c. 4 l

10.45 –  Zuzanna Ślawska – wiolonczela, kl. II c. 4 l

11.00 –  Julia Woźniak – wiolonczela, kl. II c. 4 l

 

11.15 – 11.45 – przerwa

 

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sieradzu


11.45 –  Agnieszka Lasota – wiolonczela, kl. II c. 4 l

 

Zespół Szkół Muzycznych im. St. Moniuszki w Łodzi


12.00 – Adam Abramczyk – wiolonczela, kl. IV c. 6 l

12.15 –  Aleksandra Zagajewska – wiolonczela, kl. IV c.6l

12.30 – Karol Dulewicz – wiolonczela, kl. III c. 4 l

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Pabianicach
12.45 – Franciszek Wiśniewski – wiolonczela, kl. V c. 6 l

 

Zespół Szkół Muzycznych im. St. Moniuszki w Łodzi

13.00  – Wiktoria Kulesza – wiolonczela, kl. V c.6 l

13.15 – Maria Bińkowska – kontrabas, kl. III c. 4 l

 

 Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Tomaszowie Mazowieckim
13.30 – Maja Gogol – wiolonczela, kl. III c.4 l

13.45- Zofia Krzysztofik – wiolonczela, kl. V c. l

 

 

14.00 – 15.15 – przerwa obiadowa

 

 

 

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. F. Chopina w Skierniewicach

15.15- Marta Ziółkowska – wiolonczela, kl. IV c. 6 l

15.30- Klaudia Kostrzewa – wiolonczela, kl. V c. 6 l

 

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Zgierzu
15.45 –  Julia Jagiełło – wiolonczela, kl. II c. 4 l

 

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. H. Wieniawskiego w Łodzi

16:00 – Julia Emche – wiolonczela, kl. IV c. 6 l

 

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Zduńskiej Woli

16.15 – Magdalena Piechowicz – wiolonczela, kl. III c. 4 l
Niepubliczna Szkoła Muzyczna I st. Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Łodzi

16.30  – Iga Przybylska – wiolonczela, kl. IV c.6 l

 

Państwowa szkoła Muzyczna I i II st. im. K. Kurpińskiego w Kutnie

16.45 – Krystian Szczesiak – wiolonczela, kl. IV c. 6 l.

 

Państwowa szkoła Muzyczna I i II st. im. K. Kurpińskiego w Kutnie filia w Łęczycy
17.00 – Zuzanna Ircha – wiolonczela, kl. II c – 4 l

 

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Końskich
17.15 – Kinga Majchrzak – wiolonczela, kl. II c.4
17.30 – Wiktoria Gołos – wiolonczela, kl. III c.4

 

Godz. 17.45- zakończenie przesłuchań i podsumowanie

 

 

Uwaga!
Uczestnicy przesłuchań są zobowiązani do przybycia na 15 minut przed planowaną godziną prezentacji.