Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2018/19

Antonina Wenerska – wyróżnienie w II gr. wiekowej w IX Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym „Muzyka ilustracyjna i programowa w świecie dziecka” Szczecin, 13,14 kwietnia 2019, (nauczyciel – Joanna Morycińska)

Tobiasz Drabik – wyróżnienie w XXVIII Konfrontacjach Instrumentów Dętych Drewnianych, Oława, 25 – 27 marca 2019 r.
(nauczyciel Dominik Domińczak, akomp. Mateusz Piechnat)

Krzysztof Swat – wyróżnienie w XI Konkursie Instrumentów Dętych, Żyrardów, 8 marca 2019 r.(nauczyciel – Radosław Szulc)

Wiktor Olesiński – wyróżnienie w XI Konkursie Instrumentów Dętych, Żyrardów, 8 marca 2019 r.(nauczyciel – Radosław Szulc)

Łukasz Zieliński – II miejsce w XI Konkursie Instrumentów Dętych, Żyrardów, 8 marca 2019 r.(nauczyciel – Radosław Szulc)

Dominik Ostrowski – wyróżnienie w XI Konkursie Instrumentów Dętych, Żyrardów, 8 marca 2019 r.(nauczyciel – Radosław Szulc)

Kamil Pasikowski – I miejsce w XI Konkursie Instrumentów Dętych, Żyrardów, 8 marca 2019 r.(nauczyciel – Radosław Szulc)

Adrian Majkowski – wyróżnienie w XXVII Konkursie Instrumentów Dętych Blaszanych, Poznań, 8 marca 2019 r., (nauczyciel –  Grzegorz Kołodziejczak)

Tobiasz Drabik – I miejsce w I grupie wiekowej w Marcowym Konkursie Klarnetowym w Akademii Szczecińskiej Sztuk Pięknych Wydział Instrumentalny, 11 marca 2019 r. (nauczyciel Dominik Domińczak)

Tobiasz Drabik – wyróżnienie w II grupie wiekowej w IX Regionalnych Muzycznych Prezentacjach Najmłodszych Klarnecistów i Saksofonistów
im. Marii Iwony Boczarskiej, Zgierz, 7 grudnia 2018 r. (nauczyciel Dominik Domińczak, akomp. Błażej Szostak)

 

 

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2017/18

 

Antonina Wenerska –  nagroda III stopnia w II grupie wiekowej w III Ogólnopolskim Festiwalu Pianistycznym „Alla Polacca” ,Warszawa 25 – 26 maja 2018 r. (nauczyciel: Jarosław Domagała)

Jakub Konopiński – wyróżnienie w grupie III na XX Przeglądzie Uczniów Klas Perkusji Szkół Muzycznych I st., Łódź, 19 maja 2018 r.
(nauczyciel: Jakub Jeziorowski)

Maja Kędziora – wyróżnienie I stopnia w grupie III na IV Spotkaniach fletowych Regionu Łódzkiego, Zgierz, 16 maja 2018 r. (nauczyciel: Ewa Sopur)

Patrycja Fabjańska – wyróżnienie II stopnia w grupie III na IV Spotkaniach fletowych Regionu Łódzkiego, Zgierz, 16 maja 2018 r. (nauczyciel: Ewa Sopur)

Natalia Truskolawska – wyróżnienie II stopnia w grupie III na IV Spotkaniach fletowych Regionu Łódzkiego, Zgierz, 16 maja 2018 r. (nauczyciel: Ewa Sopur)

Miłosz Jujka – wyróżnienie w grupie II na IV Spotkaniach fletowych Regionu Łódzkiego, Zgierz, 16 maja 2018 r. (nauczyciel: Katarzyna Herbich)

Julia Nowacka – wyróżnienie w grupie I na IV Spotkaniach fletowych Regionu Łódzkiego, Zgierz, 16 maja 2018 r. (nauczyciel: Katarzyna Herbich)

Antonina Wenerska – II nagroda w II grupie wiekowej  w X Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym im. Emmy Altberg w AM w Łodzi, 15 – 16 maja 2018 r. (nauczyciel: Jarosław Domagała)

 Julia Kuźmińska – wyróżnienie w grupie II na I Festiwalu Pianistycznym „Dźwięki Mazowsza”, Sanniki, 14 maja 2018 r. (nauczyciel: Joanna Domagała)
Agata Jabłońska – wyróżnienie w grupie I na I Festiwalu Pianistycznym „Dźwięki Mazowsza”, Sanniki, 14 maja 2018 r. (nauczyciel: Joanna Domagała)
Małgorzata Skowrońska – wyróżnienie w grupie II na I Festiwalu Pianistycznym „Dźwięki Mazowsza”, Sanniki, 14 maja 2018 r. (nauczyciel: Joanna Domagała)
Aleksandra Kaczmarek – wyróżnienie w grupie I na I Festiwalu Pianistycznym „Dźwięki Mazowsza”, Sanniki, 14 maja 2018 r. (nauczyciel: Jarosław Domagała)

Antonina Zdziarska – wyróżnienie w kategorii I A na XXXVI Konkursie Młodych Pianistów „Nad Kamienną 2018„, Skarżysko – Kamienna, 23 kwietnia 2018 r. (nauczyciel: Joanna Domagała)

Adrian Palmowski– wyróżnienie w grupie III na VIII Zachodniopomorskim Festiwalu Klarnetowym o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym 11- 15 kwietnia 2018 r. (nauczyciel: Jerzy Ślęzak)
Adrian Palmowski – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Muzycznych Interpretacji w Ostrawie (Czechy), 5-8 kwietnia 2018 r.
(nauczyciel: Jerzy Ślęzak)

Antonina Wenerska – I miejsce w grupie I w VI Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym w Augustowie 9 – 11 kwietnia 2018 (nauczyciel: Jarosław Domagała)

Jakub Daź – wyróżnienie na XXXVIII Konkursie Młodego Muzyka w Szczecinku, 5 maja 2018 r. (nauczyciel: Grzegorz Kołodziejczak)

Rafał Józefkowicz – I miejsce na Międzynarodowym Konkursie Muzycznych Interpretacji w Ostrawie (Czechy), 5-8 kwietnia 2018 r.
(nauczyciel: Paweł Zielak)

Rafał Józefkowicz – I miejsce (w grupie I) w XVI Płockim Konkursie Muzyki Rozrywkowej, 27 marca 2018 r. (nauczyciel: Paweł Zielak)

Maja Kędziora – wyróżnienie (grupa II) na IX Piotrkowskich Spotkaniach Fletowych, 23 – 24 marca 2018 r. (nauczyciel: Ewa Sopur)
Rafał Józefkowicz – III nagroda na XVI Wielkopolskim Turnieju Muzycznym w Koninie, 26 stycznia 2018 r. (nauczyciel: Paweł Zielak)

Tobiasz Drabik – wyróżnienie w VIII Regionalnych Muzycznych Prezentacjach Najmłodszych Klarnecistów i Saksofonistów i. M. I. Boczarskiej
w Zgierzu, 4 grudnia 2017 r. (nauczyciel: Jerzy Ślęzak)

Adrian Palmowski – Złota Nagroda w grupie wiekowej D w II Międzynarodowym Konkursie Instrumentów Dętych w Białymstoku, 23 listopada 2017 r. (nauczyciel: Jerzy Ślęzak)
Kamil Pasikowski – wyróżnienie na przesłuchaniach CEA instrumentów dętych blaszanych oraz otrzymał najwyższa punktację w regionie łódzkim (23 punkty), 27-29 listopada 2017 r. (nauczyciel: Radosław Szulc)
Kamil Pasikowski – Złota Nagroda w starszej grupie wiekowej  w II Międzynarodowym Konkursie Instrumentów Dętych w Białymstoku, 23 listopada 2017 r. (nauczyciel: Radosław Szulc)
Patryk Rozalski – I nagroda oraz nagroda Starosty Łęczyckiego (w grupie 12 – 16 lat) na III Regionalnym Konkursie Interpretacji Muzycznej –
Wirtuoz 2017, 4 listopada 2017 (nauczyciel: Jerzy Ślęzak)

 

 

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2016/17

 

Antonina Wenerska – II nagroda ex aequo w XVI Żyrardowskim Konkursie Młodych Pianistów, Żyrardów 26,27 maja 2017 r. (nauczyciel: Jarosław Domagała)

Antonina Wenerska – II miejsce, na IX Festiwalu Polskiej Muzyki Współczesnej dla Pianistów im. Janiny Garści, Lubliniec 25 kwietnia 2017 r. (nauczyciel: Jarosław Domagała)

Adrian Palmowski – I miejsce w XI Ogólnopolskim Konkursie Instrumentów Dętych JUPITER 2017, Kraków 21. 23 kwietnia 2017 r. (nauczyciel: Jerzy Ślęzak)

Aleksandra Szczygielska – wyróżnienie w Regionalnych Przesłuchaniach CEA uczniów szkół muzycznych I st., Łódź 5 – 6 grudnia 2016 r.
(nauczyciel: Dariusz Bełdowski)

Antonina Wenerska – IV miejsce, I grupa na Muzycznych Spotkaniach Najmłodszych Pianistów w Sieradzu, 16-17 grudnia 2016 r. (nauczyciel: Jarosław Domagała)
Ewelina Biniewicz – wyróżnienie w II Regionalnym Konkursie Interpretacji Muzycznej w Łęczycy – Wirtuoz 2016, 3.12.2016 r. (nauczyciel: Krystyna Hussar – Moczulska)

Maja Kędziora – wyróżnienie w II Regionalnym Konkursie Interpretacji Muzycznej w Łęczycy – Wirtuoz 2016, 3.12.2016 r. (nauczyciel: Ewa Sopur)
Tobiasz Drabik i Gabriel Łopata –  wyróżnienia na VII Regionalnych Muzycznych Prezentacjach Najmłodszych Klarnecistów i Saksofonistów, które odbyły się w dniu 1 grudnia 2016 r. w PSM w Zgierzu.(nauczyciel: J. Ślęzak)
Patryk Rozalski – wyróżnienie w II Regionalnym Konkursie Interpretacji Muzycznej w Łęczycy – Wirtuoz 2016, 3.12.2016 r. (nauczyciel: J. Ślęzak)
Kamil Pasikowski – wyróżnienie II Ogólnopolski Konkurs puzonistów i tubistów w Bytomiu, 3-6 listopada 2016 r. (nauczyciel: Radosław Szulc)

Lata poprzednie