Zgodnie a art. 74 Ustawy Karty Nauczyciela ( Dz.U z 2018 r. , poz. 967 ze zm.) 

zarządzam Dzień Edukacji Narodowej jako wolny od lekcyjnych.

W tym dniu w godz. 10:00 – 14:00 szkoła umożliwi uczniom dostęp do sal ćwiczeniowych.

 


ZAJĘCIA ODWOŁANE

 


Zajęcia z Panem

Pawłem Zielakiem

w dniach 8 – 12.10.2019 r.

zostały odwołane


Zajęcia z Panią

Dorotą Kuźnicką

w dniu 11.10.2019 r.

zostały odwołane


Zajęcia z Panią

Teresą Karpińską

w dniu 16.10.2019 r.

zostały odwołane


Zajęcia z Panem

Piotrem Komorowskim

w dniu 16.10.2019 r.

zostały odwołane

 


Zajęcia z Panem

Przemysławem Florczakiem

w dniach 14 i 21.10.2019 r.

zostały odwołane

 


Zajęcia z Panią

Aleksandrą Pazdygą

w dniu 11.10.2019 r.

zostały odwołane

 


Zajęcia z Panem

Michałem Chojnackim

w dniu 11.10.2019 r.

zostały odwołane


Zajęcia z Panią

Iwoną Blachą

w dniu 15.10.2019 r.

zostały odwołane


Zajęcia z Panią

Elżbietą Kurczyńską – Sołowiej

w dniach 22, 24.10.2019 r.

zostały odwołane


ZAJĘCIA PRZEŁOŻONE 


Zajęcia z Panią

Kają Miszczak

zostały przełożone

z dnia 26.09.2019 r. i 24.10.2019 r.

na dzień 05.10.2019 r.

J. Żaczek 9:00 – 10:30

W. Wiklak 10:30 – 12:00

J. Trusińska 12:10 – 13:40

Sala B – 6


Zajęcia z Panią

Elżbietą Kurczyńską Sołowiej

zostały przełożone

z dnia 17.10.2019 r.

na dzień 25.09.2019 r.

Harmonia IIB 15:50 – 16:35

Zasady Muzyki z El. Edycji II 16:40 – 17:25

Literatura Muzyczna II 17:30 – 18:15

Harmonia IIA instr. + wok. 18:20 – 19:05

Harmonia IIA instr. + wok 19:10 – 19:55

sala A – 7


Zajęcia z Panią

Elżbietą Kurczyńską Sołowiej

zostały przełożone

z dnia 21.10.2019 r.

na dzień 04.10.2019 r.

Kształcenie słuchu V 15:50 – 16:35

Historia muzyki V 16:40 – 17:25

Kształcenie słuchu IIB 17:30 – 18:15

Kształcenie słuchu IIB  18:20 – 19:05

Harmonia IIB 19:10 – 19:55

sala A – 7


Zajęcia z Panią

Agatą Górską – Kołodziejską

zostały przełożone

z dnia 03.10.2019 r.

na dzień 25.10.2019 r.

P. Czarnecki 14:00 – 14:45

A. Drabik 14:50 – 15:35

J. Zabłocka 15:40 – 16:25

S. Szczepańska 16:30 – 17:15

K. Małecka 17:20 – 18:05

A. Pacholczyk 18:10 – 19:40

sala B – 7


Zajęcia z Panią

Marią Wróblewską

zostały przełożone

z dnia 03.10.2019 r.

na dzień 12.10.2019 r.

uczniowie :

M. Kędziora 9:00 -9:45

Z. Smakowska 9:45 – 10:30

L. Szafrańska 10:30 – 11:00

J. Truskolawska 11:00 – 11:30

N. Truskolawska 11:45 – 12:30

M. Jarosińska 12:30 – 13:15

E. Guzikowski 13:15 – 13:45

sala B- 102


Zajęcia z Panią

Marią Wróblewską

zostały przełożone

z dnia 08.10.2019 r.

na dzień 19.10.2019 r.

M. Kędziora 9:00 – 9:45

Z. Smakowska 9:45 – 10:30

L. Szafrańska 10:30 – 11:00

J. Nowacka 11:00 – 11:30

J. Truskolawska 11:45 – 12:30

M. Jarosińska 12:30 – 13:15

Wiktoria i Weronika Sujeckie 13:15 – 14:00

E. Guzikowski 14:00 14:30

sala B- 102


Zajęcia z Panem

Jakubem Jeziorowskim

zostały przełożone

z dnia 12.10.2019 r.

na dzień 08.10.2019 r.

uczniowie:

J. Konopiński 15:00 – 15:45

R. Gajewski 15:45 – 16:15

H. Nowicka 16:15 – 16:45

J. Łysio 16:45 – 17:15

M. Korycki 17:15 – 17:45

J. Bartosiak 17:45 – 18:30

P. Jabłoński 18:30 – 19:00

N. Pawłowska  19:00 – 19:45

O. Napora 19:45 – 20:15

sala D – 101


Zajęcia z Panią

Katarzyną Korycką

zostały przełożone

z dnia 12.10.2019 r.

na dzień 08.10.2019 r.

uczniowie :

A. Khan 13:30 – 14:00

M. Babińska 14:00 – 14:45

M. Rydczak 15:00 – 15:30

Z. Piasecka 15:30 – 16:15

W. Pietrzak 16:20 – 16:50

J. Szeniak 17:00 – 17:45

Sz. Walczak 17:45 – 18:30

sala B – 105


Zajęcia z Panem

Michałem Chojnackim

zostały przełożone

z dnia 04.10.2019 r.

na dzień 19.10.2019 r.

uczniowie:

N. Majda 9:40 – 10:10

B. Wojtylak 10:10 – 10:40

O. Wasielewska 11:10 – 11:40

B. Piechocka 13:00 – 13:30