Kategorie
Bez kategorii

III Festiwal Kolęd i Pastorałek w PSM I st. w Łęczycy – wyniki

III Festiwal Kolęd i Pastorałek dla Zespołów Instrumentalnych
25 stycznia 2018 r. Łęczyca

Jury w składzie: p. Ewa Sopur – przewodniczący
p. Grzegorz Deruba
p. Anna Kędyś – Arent
p. Bogusława Urbanowicz
przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:
Kategoria I – Duet ( udział wzięło 17 zespołów )
I nagroda:
Zofia Antosik – skrzypce – kl.VI c-­6
Anna Nejman – skrzypce – kl. VI c-­6
przyg. p. Ryszard Osmoliński ( PSM Kutno -­ Filia w Łęczycy )
II nagroda:
Aleksandra Graczyk – wibrafon – kl. I c-­4
Jonasz Jabłoński – wibrafon – kl. V c-­6
przygot. p. Maciej Matczak ( PSM Kutno – Filia w Łęczycy )
Patrycja Fabjańska – flet -­ kl. VI c-­6
Maja Kędziora – flet -­ kl. IV c-­6
przyg. p. E. Sopur ( PSM Kutno )
III nagroda:
Karolina Żak – flet – kl. IV c-­4
Maja Sołtyszewska – flet – kl. IV c-­4
przyg. p. Ewa Sopur ( PSM Kutno )
Wyróżnienie I st.
Milena Zimon – fortepian – kl.III c-­6
Oliwia Bukowiecka – fortepian – kl. IV c-­6
przyg. p. Aleksandra Nowak – Zakrzewska ( PSM Kutno – Filia w Łęczycy )
Marta Jaworowska – fortepian -­ kl. V c-­6
Alicja Gogola – fortepian – kl. V c-­6
przyg. p. Aleksandra Nowak – Zakrzewska ( PSM Kutno – Filia w Łęczycy )
Wyróżnienie II st.
Milena Zimon – fortepian – kl. III c-­6
Marta Jaworowska -­ fortepin – kl. V c-­6
przyg. p. Aleksandra Nowak – Zakrzewska ( PSM Kutno – Filia w Łęczycy )
Anna Najman – skrzypce – kl. VI c-­6
Hubert Katarzyński – akordeon – kl. IV c-­6
przyg. p. Jolanta Zacharska – Bołdowska ( PSM Kutno – Filia w Łęczycy )
Kategoria II – Trio ( udział wzięło 8 zespołów )
I nagroda : nie przyznano
II nagroda :
Martyna Rykała – flet – kl. IV c-­6
Maja Dropińska – flet – kl. V c-­6
Julia Steglińska – flet – kl. VI c-­6
przyg. p. A. Koszewska ( PSM Kutno – Filia w Łęczycy )
III nagroda :
Alicja Pietruszka – flet – kl. III c-­6
Martyna Rykała – flet – kl. IV c-­6
Tymoteusz Marciniak – gitara -­kl.III c-­6
przyg. p. A. Koszewska, p. S. Zawadzki ( PSM Kutno – Filia w Łęczycy )
Wyróżnienie :
Maja Dropińska – flet – kl. V c-­6
Hubert Katarzyński – akordeon – kl. IV c-­6
Wiktor Buchmiller – akordeon – kl. VI c-­6
przyg. p. J. Zacharska-­Bołdowska (PSM Kutno – Filia w Łęczycy )
Kategoria III – Kwartet, Kwartet + ( udział wzięło 7 zespołów )
I nagroda :
Zuzanna Karczewska – akordeon – kl. II c-­4
Antoni Karczewski – ksylofon – kl. II c-­4
Szymon Karczewski – perkusja – kl. II c-­4
Jakub Konopiński – wibrafon – kl. III c-­4
przyg. p. Janusz Meisner, p. Jakub Jeziorowski, p. Maciej Matczak ( PSM Kutno )
II nagroda :
Milena Zimon – fortepian – kl. III c-­6
Zespół rytmiczny -­ instrumentarium K. Orffa w składzie:
Wiktoria Cholewo – kl. III c-­6
Alicja Pietruszka – kl. III c-­6
Mikołaj Pietruszka – kl. III c-­6
Kinga Matusiak – kl. III c-­6
Hubert Zawadzki – kl. III c-­6
przyg. p. A.Nowak-­Zakrzewska, p. B. Klauze ( PSM Kutno – Filia w Łęczycy )
III nagroda :
Zofia Antosik – skrzypce – kl. VI c-­6
Marta Jaworowska – fortepian – kl. V c-­6
Bartosz Szymczak – trąbka – kl. V c-­6
Aleksandra Graczyk – instrumenty perkusyjne – kl. I c-­4
przyg. p. Ryszard Osmoliński, p. Aleksandra Nowak – Zakrzewska, p. Grzegorz
Kołodziejczak, p. Maciej Matczak ( PSM Kutno – Filia w Łęczycy )
Anna Najman – skrzypce – kl. VI c-­6
Oliwia Bukowiecka – fortepian – kl. IV c-­6
Bartosz Szymczak – trąbka – kl. V c-­6
Aleksandra Graczyk – instrumenty perkusyjne – kl. I c-­4
przyg. p. Aleksandra Nowak-­Zakrzewska, p. Ryszard Osmoliński, p. Grzegorz
Kołodziejczak, p.Maciej Matczak ( PSM Kutno – Filia w Łęczycy )
Wyróżnienie :
Katarzyna Stańczyk – klarnet – kl. VI c-­6
Mateusz Karasiewicz – klarnet – kl. IV c-­6
Paweł Kunicki – klarnet – kl. VI c-­6
Julia Steglińska – flet – kl. VI c-­6
Maja Dropińska – flet – kl. V c-­6
Bartosz Szymczak – trąbka – kl. V c-­6
Jonasz Jabłoński – perkusja – kl. V c-­6
Konrad Kudelski – instrumenty perkusyjne -­ kl. I c-­4
przyg. muz. i aranżacja p. Witold Ambroziak, przyg. sekcji rytmicznej p.Maciej
Matczak ( PSM Kutno – Filia w Łęczycy )
Nauczyciele – jurorzy zgodnie oświadczają, że nie brali udziału w ocenie swoich
uczniów uczestniczących w Festiwalu.