Kategorie
Bez kategorii

Festiwal Wykonawstwa Utworu Kompozytora Polskiego

W dniu 4 kwietnia 2017 r. odbył się Festiwal Wykonawstwa Utworu Kompozytora Polskiego.
Poniżej lista nagrodzonych uczniów:
szkoła I stopnia:
I miejsce – Rafał Józefkowicz, kl. II c. 4 l, (saksofon), PSM I i II st. w Kutnie
II miejsce – Oliwia Borkowska, kl. VI c. 6 l (skrzypce) SM w Gąbinie
II miejsce – Beniamin Wyrwa, kl. II c. 6 l (fortepian) PSM I i II st. w Pabianicach
III miejsce – Szymon Walczak, kl. III c.4 l (skrzypce) PSM I i II st. w Kutnie
III miejsce – Jan Walkiewicz, kl. II c. 6 l (skrzypce) OSM w Łodzi
wyróżnienie – Jakub Kowalczyk, kl. II c. 6 l (fortepian) PSM I i II st. w Pabianicach
wyróżnienie – Maja Łukasik, kl. II c. 6 l (akordeon) PSM I st. w Brzezinach
wyróżnienie – Oliwia Bukowiecka, kl. III c. 6 l (fortepian) PSM I i II st. w Kutnie Filia w Łęczycy
wyróżnienie – Maria Kossakowska, kl. III c. 6l (fortepian) PSM I st. w Sieradzu
wyróżnienie – Mateusz Kobierecki, kl. IV c. 6l (akordeon) SM w Gąbinie
wyróżnienie – Liliana Michalak, kl. IV c. 6l (flet) SM I st. w Gąbinie
wyróżnienie – Aleksandra Szczygielska, kl. V c. 6l (fortepian) PSM I i II st. w Kutnie
wyróżnienie – Małgorzata Strzelecka, kl. III c.4 l (śpiew solowy) SM I st. w Gąbinie
wyróżnienie – Kinga Małecka, kl. VI c. 6l (fortepian) PSM I i II st. w Kutnie Filia w Łęczycy

szkoła II stopnia:
I miejsce – Paulina Rubajczyk, kl. IV II st. (skrzypce) PSM I i II st. w Pabianicach
I miejsce – Patryk Rozalski, kl. II II st. (klarnet) PSM I i II st. w Kutnie
II miejsce – Dominika Kowalczyk, kl. IV II st. (śpiew solowy) PSM I i II st. w Kutnie
II miejsce – Tymoteusz Pietrzak, kl. V II st. (skrzypce) ZSM w Łodzi
III miejsce – Sandra Kłym, kl. IV II st. (skrzypce) ZSM w Łodzi
III miejsce – Marta Linkiewicz, kl. IV (śpiew solowy) PSM I i II st. w Kutnie
wyróżnienie – Klaudia Kudaj, kl. I II st. (skrzypce) ZSM w Łodzi
wyróżnienie – Raisa Kurasiewicz, kl. IV II st. (śpiew solowy) PSM I i II st. w Kutnie
wyróżnienie – Zuzanna Pęgowska, kl. IV II st. (fortepian) PSM I i II st. w Kutnie
wyróżnienie – Tomasz Witkowski, kl. IV II st. (fortepian) PSM I i II st. w Kutnie

Gratulujemy!!!!!