Egzaminy wstępne do szkoły I st. – odwołane zajęcia!

INFORMACJA dla uczniów i Rodziców

W dniach 20 – 24 maja 2019 r. odbędą się egzaminy wstępne do szkoły I stopnia.

Część zajęć lekcyjnych w tych dniach jest odwołana z powodu udziału nauczycieli w pracach komisji egzaminacyjnych.

Nauczyciele mogą pracować w tych dniach w innych salach.

NAUCZYCIEL 20 maja (poniedziałek)

lekcje odwołane

w godz.

22 maja (wtorek)

lekcje odwołane

w godz.

23 maja

(środa)

lekcje odwołane

w godz.

24  maja (czwartek)

lekcje odwołane w godz.

24 maja

(piątek)

lekcje odwołane w godz.

AMBROZIAK ALEKSANDRA ——————– 17:00 – 18:00 ——————– ———————- ——————–
AMBROZIAK WITOLD ——————– 18:00-19:00 ——————– ——————— ——————–
BLACHA IWONA ——————– ——————– ——————– ———————- 18:00 – 19:00
BEŁDOWSKI DARIUSZ ——————- ——————– 17:00-18:00 ———————- ——————–
CŁAPIŃSKI PIOTR ——————– ——————– ——————– ——————– 18:00-19:00
CZMOCHOWSKI MAREK ——————– ——————– ——————– 17:00-18:00 ——————–
DOMAGAŁA JOANNA ——————– ——————– ——————– 18:00-19:00 ——————–
DOMAGAŁA JAROSŁAW ——————– ——————– 18:00 – 19:00 ———————- ——————–
DOMIŃCZAK DOMINIK ——————– ——————- —————– —————— 17:00-18:00
FLORCZAK PRZEMYSŁAW 18:00-19:00 ——————– ——————– ———————- ——————–
GŁÓWKA EWA ——————– —————— 18:00-19:00 ——————- ——————-
GÓRSKA-KOŁODZIEJSKA AGATA 17:00-18:00 ——————– ——————– —————– ——————-
HERBICH KATARZYNA ——————– ——————– 17:00-18:00 ——————– ——————–
JANISZEWSKI MARCIN 17:00-18:00 —————— ——————– ——————– ——————–
JEZIOROWSKI JAKUB 18:00-19:00 ——————– ——————- ———————- ——————–
KARPIŃSKA TERESA ——————– ——————– ——————– ———————- 17:00 – 18:00
KLUSKA MICHAŁ ——————– ——————- ——————– ———————- 17:00-18:00
KOŁODZIEJCZAK GRZEGORZ ——————– 17:00-18:00 ——————– ——————– ——————–
KOMOROWSKI PIOTR ——————- ——————– 18:00-19:00 ——————- ——————
KURCZYŃSKA-SOŁOWIEJ ELŻBIETA ——————– ——————- ——————- 17:00-18:00 ——————-
KUŹNICKA DOROTA 17:00-18:00 ——————– ——————– ——————- ——————
KWIATKOWSKA – PARZOCH BOŻENA ——————– ——————– ——————– ———————- 18:00 – 19:00
MATCZAK MACIEJ ——————– ——————– ——————– 17:00-18:00 ——————–
MEISNER JANUSZ ——————– ——————– ——————– ———————- 18:00-19:00
MISZCZAK KAJA ——————– ——————– ——————– 17:00 – 18:00 ——————–
MORYCIŃSKA JOANNA 18:00-19:00 ——————– ——————– ——————– ——————–
PISZCZOROWICZ KAROL ——————– 17:00-18:00 ——————– ———————- ——————–
POGOCKI PRZEMYSŁAW 17:00-18:00 ——————– ——————– ——————– ——————–
PYCIARZ ARTUR ——————– ——————– 17:00-18:00 ———————- ——————–
SIECZKOWSKI WŁODZIMIERZ ——————– ——————– —————— ——————– 17:00-18:00
SKOCZYK DAMIAN ——————– 17:00-18:00 ——————- ——————– ——————
SZOSTAK BŁAŻEJ —————— 18:00-19:00 ——————– ——————– ——————-
SZNYK MARIA ——————– ——————– ——————- 18:00-19:00 ——————–
SZULC RADOSŁAW —————— ——————– ——————– 18:00-19:00 ——————–
TOMASZEWSKI ANDRZEJ 18:00-19:00 ——————– ——————– ——————- ——————–
WAGNER BOŻENA ——————– 18:00-19:00 ——————– ——————– ——————-
WALKIEWICZ EWA ——————– ——————– 18:00-19:00 ———————- ——————–
WILK MARTA ——————– 18:00-19:00 ——————– —————— ——————–
WRÓBLEWSKA MARIA ——————- ——————– ——————– 18:00-19:00 ——————–
ZIELAK PAWEŁ 17:00-18:00 ——————– ——————– ———————- ——————–